MOTİVASYONLU & KİŞİSEL TAKİPLİ ONLİNE DİYET

Online diyetle beslenme planınızı dijital yaşama taşıdık! Bire bir online beslenme danışmanlığı sayesinde Türkiye ve Dünya’nın farklı ülkelerinde yaşayan danışanlarımızın yeni beslenme modeline uyum sağlamaları için online olarak yanlarındayız! 

 
İçinde bulunduğumuz dijital dünyada bilgiye erişim her konuda artık çok daha kolayken, periyodik görüşme seanslarını beklemenize gerek kalmadan aklınıza takılan her konuda bize yazabilirsiniz! Eyvah tatlı krizi! gibi durumlar için de size en uygun olacak sağlıklı kaçamakları ekibimizden öğrenip, diyet sürecine keyifle adapte olabilirsiniz. 

 

Seanslarımızı görüntülü/telefonla görüşmeler şeklinde yapıyoruz. Haftalık ölçüm sonuçlarınıza göre size özel yeni beslenme planınızı çıkarıp, sürekli takibini yürütüyoruz.

Başlarken sizi tanımak adına bir form gönderiyoruz. Beslenme alışkanlıklarınıza, hayat şartlarınıza, hassasiyet duyduğunuz besinlere en uygun programı hazırlıyoruz.
 
Özellikle son birkaç yıl içinde çok tercih edilen online diyetlerdeki sonuçlarla yüz yüze seanslarımızdaki sonuçların aynı oranda olduğunu söyleyebiliriz.
 
Online beslenme danışmanlığı için bize Whatsapp hattımızdan hemen ulaşabilirsiniz!

Motivasyon Koçlu Online Diyet Paketi – Şükran Yıldız

6.500,00

Şükran Yıldız Online Beslenme ve Diyet Danışmanlık hizmeti, sağlıklı beslenmek, ideal kilosuna ulaşmak ve sağlıklı yaşama adım atmak isteyenler için bireysel takipli danışmanlık hizmetidir.

Stok kodu: onlinediyet-sukranyildiz Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

şükran yıldız

MOTİVASYONLU & KİŞİSEL TAKİPLİ ONLİNE DİYET

Şükran Yıldız Motivasyon Koçlu Online Beslenme ve Diyet Danışmanlık hizmeti, sağlıklı beslenmek, ideal kilosuna ulaşmak ve sağlıklı yaşama adım atmak isteyenler için bireysel takipli danışmanlık hizmetidir.  Keyifli bir yolculuk olarak görmenizi arzuladığımız bu süreçte Şükran Yıldız Online Diyet ekibi olarak size yol arkadaşı olacağız.

Uzman Diyetisyen Şükran Yıldız sizinle her hafta görüntülü veya telefonla görüşme gerçekleştirerek metabolizmanıza, alışkanlıklarınıza, arzu ve ihtiyaçlarınıza uygun, “size özel” bir program hazırlayacak. Şükran hanım size özel planlamalar veya size bağlı olarak hızlandırıcı kürler hazırlarken en güzel tarafı öğünlerinizde saat kuralı olmadan ve 6-8 öğünlük klasik diyet listelerinden farklı sadece sizin alışkanlıklarınıza göre öğün sayısı olan, ara öğün şartı olmadan, eğer kahvaltıyı veya başka öğünü atlıyorsanız bunu da göz önünde tutarak ilerliyor. Ardından “Motivasyon Koçu” muz sizin için hazırlanan diyetinize göre her gün düzenli öğün takibi, 7/24 sorularınızı yanıtlama, motivasyon desteği sağlamaktadır. Yani dilediğiniz zaman ve her durumda bizimle iletişimde olabiliyorsunuz, bizler de sizi sıkı takip ediyoruz

Şükran hanımla 4 seans online görüşme ile her hafta yeni diyet planı yapması ve bu plana göre motivasyonlu sıkı online takibimiz ile isteyenler için egzersiz video desteği 5.000 TL şeklindedir.

Amacımız Şükran Yıldız kontrolünde sağlıklı, kaliteli ve iyi bir yaşama bol motivasyonla adım atmak ☺️

Bizimle sürece başlamak ve detaylı bilgi için; numaralı hatlarımızdan Whatsapp veya telefonla

İletişime geçebilirsiniz.

Öncesi – Sonrası 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Motivasyon Koçlu Online Diyet Paketi – Şükran Yıldız” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü