Başarı Hikayeleri

  1. Anasayfa
  2. Başarı Hikayeleri

Canım diyetisyenim, hem sağlığımı hem moralimi düzelten sıkmadan yormadan her aradığımda yardımını desteğini eksik etmeyen bulunmaz bir değer herşey için çok ama çooook teşekkür ederim, iyi ki varsınız 🤲 😘💙

Elif Taşoğlu

Yaklasik iki ay önce diyetisyen arayışına başladığımda bu kadar keyifli ve sonucunun harika olacağı bir diyete başlayacağımı tahmin bile etmiyordum. Şükran Hanım ile 2 ayda tam 20 kilo verdim. Özenle hazırladığı listeleri,sabrı,güleryüzü,yapamam artik dediğim yerde hayran olduğum enerjisi ile pes ettirmeyen, kendi mucizesi ile diyet sürecim boyunca hep yanımda olan harika bir diyetisyen.Asla eski ben olamam derken eskisinden daha iyi oldum. Kesinlikle tanismalisiniz. Bırakın sizinde hayatınıza dokunsun. 🙂

Gamze Ateş

Güzel, nazik, kibar ,ilgili,işinin uzmanı. Güvenle gidebilirsiniz. Yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız tam isabet.Kalp ameliyatı geçirmiş biri olarak hiç sorun yaşamadım.Sadece sabır. Zamanla çok kolay geliyor. Şimdi kolayca sağlıklı beslenip acıkmıyorum. Eski kıyafetlerim bol geliyor.MUTLU SON… :))

Figen Cerdik

Bunca yıldır ilk defa bana diyeti sevdiren güzel diyetisyenim. Yemek saati dayatmadan beni sıkmadan az bir zamanda şaşırtıcı derecede kg verdim. En güzeli de kesinlikle sarkma olmadı. Verdiği program o kadar dengeli ki bu nasıl oluyor bilmiyorum fakat hiç tatlı krizine girmedim. İyi ki sizi bulmuşum. Sevgiler….

Merve Yulafcı

Sevgili Diyetisyenim Şükran Yıldız .Sizi tanımaktan çok mutluyum. Keşke sizi daha önce tanıma sansım olsaydı. Resmen psikolojim düzeldi. Çok rahat kilo veriyorum. Hayata daha pozitif bakıyorum. Daha öncede diyetisyenlere gitmiştim ama başaramamıştım Siz bana terapi gibi geldiniz. Teşekkür ederim. SEVGİLER.

Nurten Topal

Canım Şükran Hanımcığım, kişiye özel ve her hafta değişen liste ile kısa zamanda büyük kilolar verdiriyor. 1 ay içerisinde ki değişime inanamayacaksınız. Şiddetle tavsiye ederim. Aşırı güler yüzlü ve pozitif birisi tüm günü güzelleştirebiliyor. Kendisi tamamen sihirli biri:)

Duygu AYDEMİR

Kendisini sosyal medya üzerinden buldum iyi ki bulmuşum bana çok kısa zamanda 13 kg verdirtti.Her sabah uyandığımda üzerime yapışan ve çok şey yaptığımı zannedip veremediğim kilolarımdan sürekli dert yanan biriydim.İki buçuk ayda eski halime (60kg)dönmeme vesile oldu.
Son derece kibar ve uyumlu kişiliği de beraber yol almamıza sebep oldu .
.Ancak durmak yok yola devam .50 yaşında 50 ‘li kiloları görmek istiyorum sevgili diyetisyenimle beraber.

UFUK ÇAVUŞOĞLU

Güzel, ilgili, nazik diyetisyenim Şükran hanımı hayatımı değiştirmeye karar verdiğim anda tanıdım. Karşıma çıkmış olması en büyük şansım oldu. Çok iyi birisi ve her zaman yanımda. Ne sorsam anında cevap veriyor, ilgili alakalı, sizin hayatınıza ters bir beslenme düzeninde size asla ısrarcı olmuyor aksine sizin rutininize uygun şekilde her hafta özel liste hazırlıyor. Çok uzun zamandır tanışmasak da yıllardır tanıyor gibiyim. 2 haftada bile çok büyük başarı elde ettik. Daha nice başarılarımızın olacağından hiç kuşkum yok. Hayatında her zaman başarılar diliyorum. İyi ki tanıdım iyi ki hayatıma dokunuyor. Siz de hayatınızın değişmesini, kilonun kaderiniz olmaktan çıkmasını ve hızlı ve sağlıklı şekilde kilo verip motivasyonunuz yüksek şekilde incelmek istiyorsanız Şükran hanım ile kesinlikle iletişime geçmelisiniz.

Gamze A.

Ben Şükran Hanım sayesinde 1,5 ay gibi kısa bir sürede tam 17 Kg verdim.Kendisi çok pozitif güler yüzlü biri.Beni çok zorlandığım diyete inanılmaz motive etti. Evet her diyet gibi başlarda zorlandım ancak sonrası diyettemiyim yoksa yaşam stilim mi bu olmuş anlamadım bile. Kendisiyle görüşmelerimiz hala devam ediyor ve kendisini çok seviyorum.

Esra Sogukkuyu

Nasıl da dünya tatlısıdır kendisi öyle içten öyle candan hiç kırmaz üzmez sizi düşünür öğünlerinizi verirken iyi ki yollarımız kesişmiş iyi Şükran hanım var emekleri için çok teşekkür ederim çok özel bir insansınız her daim güzellikler çıksın karşınıza ❤️❤️❤️❤️❤️

Serpil Bucak

Menü